Maja kirjeldus:

River Villa on romantiline kahekorruseline maja looduskaunis kohas Pirita jõe ääres. Üleval korrusel on magamisruum. Maja rõdult avaneb imeline vaade Pirita jõele. Teise korruse rõdult on võimalik kala püüda, sest maja on jõele nii lähedal.  

Majas on saun ja kaks puuküttega kaminat. Esimesel korrusel on lõunapoolne terrass, kus on laud ja toolid. Päike paistab terrasile kogu päeva. Avaras õues on marjapõõsad ja välikamin, kus saab soovi korral küpsetada liha, kala jm.  

Maja kööginurgas on söögi tegemiseks ja söömiseks köik vajalikud nõud. Lisaks kohvimasin, veekeedukann, külmkapp, röster ja mikrolaineahi on samuti olemas.

Kaminatoas on televiisor, koos erinevate telekanalitega, dvd-mängija, dvd-d lastele ja ka mängukonsool erinevate mängudega.

Õuealal kasvavad suvisel ajal roosid ja muud kaunid lilled.

Ujumiseks on olemas trepp, kust minnakse jõkke. Jõe vesi on kõige soojem juulis ja augustis. Umbes 20-23 kraadi. On võimalik kasutada ka kummipaati jõel sõitmiseks. Jõgi on selles kohas umbes 2 meetrit sügav.  

Väga vaikne koht. Ühtki naabrit ei kuule ega näe. Õhtul jalutab aias mõnikord toonekurg.

Jõe teisel kaldal on Vabadusvõitluse muuseum, mis räägib Eesti rahva vabadusvõitlusest. Avatud iga päev. Vajalik osta pilet. (http://vabadusvoitlus.ee/).

Tallinna kesklinnast on River Villa 20 minuti autosõidu kaugusel. Villasse saab Tallinnast tulla ka rongiga. Sõidu pikkus Balti jaamast Lagedi peatusesse kestab 17 minutit. Raudteejaamast on majani jalutada 15 minutit. Rongipilet maksab 1.90 eurot. On võimalik tellida ka transfeer lennujaamast. Sõit kestab 15 minutit.